Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy TVN pokonały Polityków! – galeria zdjęć!

Tym razem Gwiazdy nie dały szans Politykom. W obecności ponad 30 tys. kibiców wielki charytatywny mecz Gwiazdy TVN-Politycy RP zakończył się wynikiem 2:1 dla ekipy TVN.

W niedzielę na warszawskiej Pepsi Arenie odbył się już po raz czwarty charytatywny Mecz Gwiazd z okazji 10-lecia Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Pieniądze zebrane ze sprzedaży biletów oraz sms-ów, wysyłanych przez widzów podczas meczu, przeznaczone będą na remont Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka.

Pierwszą bramkę zdobył po 15 minutach meczu lider zespołu Pectus, Tomasz Szczepanik. Wyrównująca bramka padła w pierwszych minutach drugiej połowy, którą sędziował m.in. Jerzy Dudek. Po podaniu posła PO Romana Koseckiego gola dla reprezentacji parlamentarzystów zdobył Andrzej Biernat (PO). Na dwie minuty przed końcem meczu padła zwycięska bramka dla drużyny TVN. Zdobywcą gola był rzecznik prasowy Legii Michał Kocięba.