www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy stawiają Beatę na nogi!

30 czerwca w Parku Zdrojowym w Konstancinie odbył się Piknik Charytatywny „Postawmy Beatę na nogi”, podczas którego na scenie wystąpili m.in. Edyta Górniak, Natalia Lesz, Kayah, Tomasz Stańko, Rafał Brzozowski, Sonia Bohosiewicz oraz Egurrola Dance Studio. Imprezę poprowadzili Urszula Chincz i Krzysztof Ziemiec.

Zebrane podczas imprezy fundusze przeznaczone zostaną na leczenie Beaty Jałochy.

 

Beata Jałocha jest z zawodu rehabilitantką i instruktorką fitness, aktywną, pełną energii osobą, której 28-letnie życie drastycznie zmienił nagle niespodziewany i tragiczny w skutkach wypadek. W słoneczny poranek 18 maja zmierzała na jeden z zaplanowanych zabiegów, które jako fizjoterapeutka przeprowadzała w domach swoich pacjentów w Warszawie. Gdy przechodziła koło bloku, gdzie oczekiwała na jej fachową pomoc pacjentka, uderzył w nią spadający z siódmego piętra mężczyzna, najprawdopodobniej próbujący popełnić samobójstwo. Kilka sekund zmieniło wszystko w jej życiu.

Beata cudem przeżyła. Doznała jednak druzgocących obrażeń: licznych złamań żeber z krwiakami międzyżebrowym, zmiażdżenia goleni z naruszeniem tętnicy, poważnego przemieszczenia kręgów w odcinku szyjnym oraz – co najgorsze – wielopoziomowego złamania kręgosłupa ze zmiażdżeniem i najprawdopodobniej przerwaniem rdzenia kręgowego na poziomie kręgu piersiowego th10 – th11.

Ciężko sobie wyobrazić ze osoba, której całym życiem zawodowym i prywatnym była aktywność fizyczna oraz rehabilitacja ludzi z uszkodzeniami kręgosłupa, sama będzie potrzebować tego typu pomocy.

Beata jest jednak bardzo silna i wyjątkową osobą. Już następnego dnia w szpitalu mimo ciężkich obrażeń, w momentach gdy była przytomna, zaczynała trzeźwo i w pełni świadomie planować własną rehabilitację.

Potrzebujemy Waszej pomocy żeby tej młodej osobie umożliwić powrót do aktywnego życia i przywrócenia możliwości chodzenia. Jeśli uda się Beacie uzbierać potrzebne fundusze czeka ją długa rehabilitacja w specjalistycznej Klinice w Berline. Liczymy na to że po żmudnej rehabilitacji będzie możliwość podanie Beacie operacji i powrotu do zdrowia.

Postawmy BEATĘ NA NOGI!

 

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>