www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy sportretowane

Alżbeta Lenska, Edyta Olszówka, Tadeusz Chudecki i Jan Kobuszewski jakich nie znacie.

Ich nowe oblicza możecie poznać, jeśli traficie do Teatru Bajka, w którym 14 maja odbędzie się wernisaż Dominika Jasińskiego. Artysta współpracuje z Teatrem przy okazji projektowania plakatów do przedstawień, dotychczas przygotował plakaty do spektakli: Sekstet, Biznes, Ferdynand Wspaniały oraz Ania z Zielonego Wzgórza.

Dominik zaprezentuje prace, które z pewnością wzbudzą wielkie zainteresowanie wśród zgromadzonych w tym dniu gości, tym bardziej, że będą to również aktorzy współpracujący z Teatrem BAJKA. To właśnie oni stali się inspiracją do przygotowania powstałego cyklu portretów.

Wystawę poleca Andrzej Pągowski! Ten 30-letni absolwent wydziału grafiki warszawskiej ASP poza wspaniałym warsztatem rysownika dysponuje wyjątkowym wyczuciem koloru. Bawi się nim w swoich obrazach używając do tworzenia bardzo osobistych portretów pełnych secesyjnego uroku i radości malowania. Mnie obcowanie z obrazami Jasińskiego sprawia wiele przyjemności, czego i Państwu życzę w czasie oglądania wystawy w Teatrze BAJKA. – mówi Andrzej Pągowski.

aka

alweb

chudweb

eolszowkaweb


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>