www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy serialu „Miłość na bogato”

29 sierpnia o godz. 19.30 premierę będzie miał pierwszy odcinek nowej produkcji kanału VIVA Polska „Miłość na bogato”. Poznajcie gwiazdy tego serialu.

 

Marcela (Marcela Leszczak) – jest uznaną modelką. Kilka miesięcy temu wróciła do Polski z zagranicznego kontraktu. Jej wyjazd był powodem rozstania z Jankiem, z którym była związana przez około rok. Stara miłość nie rdzewieje, dlatego szybko do siebie wrócili. Ciągle zajęta pracą: zdjęcia, reklamy i inne ważne dla niej zlecenia, dzięki którym może żyć na wysokim poziomie, pozwolić na dobre auto oraz luksusowe mieszkanie. Jej najlepszą przyjaciółką jest Sylwia, a największym wrogiem… była dziewczyna Janka.

Janek (Janek Bielski) – chłopak Marceli. Energiczny, bezpośredni, a na dodatek flirciarz. Jest właścicielem modnego klubu i restauracji w Warszawie. Jeździ wysokiej klasy samochodem, Jego apartament w modnej dzielnicy jest jeszcze w remoncie, więc pomieszkuje u Marceli. Rozpieszcza ją – pomaga utrzymać mieszkanie, kupuje drogie prezenty, zaprasza na kolacje. Zdarza mu się flirtować z dziewczynami, ale zawsze twierdzi, że to w ramach obowiązków służbowych.

Monika (Monika Pietrasińska) – była dziewczyna Janka, z którym rozstała się przed powrotem Marceli do Warszawy. Modelka znana z okładki popularnego czasopisma dla mężczyzn. Teraz związana jest ze starszym, bogatym biznesmenem, który nie ma dla niej zbyt wiele czasu. Monika lubi bywać w modnych klubach i drogich restauracjach.

Iza (Iza Małota) – jest 25-letnią tancerką. Występowała w znanych grupach, z którymi ma na koncie kilka wygranych konkursów tanecznych. Jednak jej priorytetem jest, planowany od dłuższego czasu, ślub z Mateuszem. Ma być perfekcyjny i najlepiej gdyby stał się wielkim wydarzeniem warszawskiej socjety. Niestety jej ukochany jest ciągle zajęty, dlatego co chwila przekładają termin. Iza bardzo kocha Mateusza i chce założyć z nim rodzinę. Jednak cierpi z powodu jego wiecznego braku czasu.

Mateusz (Mateusz Rojek) – młody, ambitny warszawski prawnik pracujący w znanej kancelarii adwokackiej. Narzeczony Izy. Wspólnie mieszkają w dużym i drogim mieszkaniu, na które wzięli kredyt. Jeździ dobrym, klasycznym samochodem. Ma wielu znajomych w mediach i wśród artystów. Marzy mu się wielka kariera, dlatego cały czas jeździ na szkolenia, a w pracy zostaje po godzinach.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>