www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy robią sobie przerwę

Wydawało by się, że celebryci żyć nie mogą bez codziennego lansu na Facebook-u. Są jednak tacy, co nawołują do „przerwy w komunikacji”.

25 października gwiazdy popierające kampanię „Przerwa w komunikacji”, m.in. Pascal Brodnicki i Dariusz „Maleo” Malejonek wraz z przyjaciółmi Fundacji SYNAPSIS wymalowali graffiti przekonujące do zamknięcia swoich profili na Facebooku. Graffiti powstało u zbiegu ulic Żwirki i Wigury i Wawelskiej w Warszawie i nawołuje przechodniów do przyłączenia się do akcji na rzecz osób z autyzmem.

Celem ogólnoświatowej kampanii „Communication Shutdown” jest szerzenie świadomości społecznej na temat autyzmu i problemów z komunikacją, jakich doświadczają osoby z autyzmem oraz zbieranie środków na rzecz tej grupy niepełnosprawnych. Cisza na portalach społecznościowych zapadnie 1 listopada. Wszyscy, którzy przyłączą się do akcji będą mogli przekonać się jak to jest, gdy świat nie ma ze sobą kontakti nie można porozumieć się ze znajomymi. Takich problemów w kontaktach doświadczają na co dzień osoby z autyzmem.

W Polsce akcję popierają również: Majka Jeżowska, Reni Jusis, Mateusz Damięcki, Magda Różyczka, Krzysztof Stelmaszyk, Marcin Kwaśny, Artur Barciś.

aka

zdjecie_20101025182348_395

zdjecie_20101025182332_419

źródło:kampaniespoleczne.pl


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>