www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy pomagają wrócić do szkoły

Dzień przed rozpoczęciem roku szkolnego odbyła się konferencja prasowa poświęcona finałowi III edycji kampanii „Tornister pełen uśmiechów” z udziałem m.in. Moniki Kuszyńskiej, Pawła Stasiaka i Mariusza Totoszko.

W ramach ogólnopolskiej kampanii „Tornister pełen uśmiechów” Caritas Polska chce wyposażyć 10 tysięcy dzieci w tornistry i podstawowe przybory szkolne. Żeby pomóc, wystarczy wysłać SMS o treści „POMAGAM” pod numer 72052. Pamiętajmy, że to tylko 2 złote i 46 groszy, a za tak niewiele możemy zrobić tak wiele.

Wielki, piknikowy finał akcji wspieranej przez nasze gwiazdy już 3 września na Pl. Wolności w Poznaniu. Jej zwieńczeniem będzie charytatywny koncert w Poznaniu, na którym zagrają m.in. Monika Kuszyńska, Paweł Stasiak z PAPA D., Mariusz Totoszko i Volver oraz Ewa Farna, również wspierająca akcję.

„To my, dorośli, mamy jednak powinność zapewnić dzieciom dobry start. Potrzeba niewiele. Tornister, książki, przybory do szkoły… Dla nich to często przedmioty nie do zdobycia, a ich brak może doprowadzić do decyzji: „nie będę chodzić do szkoły”, bo wstyd, strach przed odrzuceniem, brak akceptacji środowiska – paraliżują. Jeden sms to dla nas niewiele, dla nich może oznaczać przyszłość. A ich przyszłość to także nasza przyszłość!” – mówi dla Caritas Polska Monika Kuszyńska.

Zapraszamy zatem na wspólne spotkanie w Poznaniu, już 03. września!

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>