www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy pomagają! – wideo

W dniu dzisiejszym do sieci trafił już zakończony utwór rapera Gorzkiego (Krzysztof Gorzkiewicz) z udziałem celebrytów na rzecz dawców szpiku pt.: „Pomaganie jest Trendy”.

Utwór ten wyprodukowany został przez zespół GrooveBusterz we współpracy z Cameyem, natomiast wzięli w nim udział poza Gorzkim i GrooveBusterz: Krzysztof Ibisz, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Szwed, Piotr Świerczewski, Magda Femme, Paula Marciniak, Alicja Węgorzewska oraz światowej sławy raper Mopreme Shakur – brat nieżyjącej już ikony hip hopu 2Pac’a.

Utwór ten jest sztandarowym projektem, wspierającym fundację DKMS zajmującą się pomocą osobom chorym na białaczkę i inne nowotwory (www.dkms.pl). Już dziś utwór „Gorzki f. DKMS Team – Pomaganie jest trendy!” do odsłuchu dostępny jest na stronie www.myspace.com/gorzki, w weekend natomiast trafi on do rozgłośni radiowych oraz zostanie bezpłatnie udostępniony do pobrania na stronach www.gorzki.com.pl oraz www.dkms.pl.

„Cieszymy się, że akcja nabrała takiego rozmachu, zwłaszcza, że znajduje ona odzwierciedlenie w rejestracjach potencjalnych dawców szpiku. Zawsze staram się dodatkowo powiedzieć, że bycie dawcą szpiku, bądź co zdarza się częściej komórek macierzystych jest zupełnie bezbolesne i nieszkodliwe, a ratuje ludziom życie. Mamy w planie kolejne projekty, wiele gwiazd zgłasza się z chęcią udziału w kontynuacji projektu co cieszy mnie szczególnie, planujemy zatem kontynuować projekt, na pewno wezmą w nim udział Iwona Węgrowska, Bartek Padyasek, czy debiutująca, ale niezwykle utalentowana wokalistka Natasha (Natalia Błaszczak) , prowadzimy też zaawansowane rozmowy z pierwszoplanowymi gwiazdami zza oceanu, dlatego na pewno nie poprzestaniemy na tym nagraniu, to niezwykle miłe, kiedy moi przyjaciele z fundacji DKMS dzwonią z informacją, że kolejne osoby rejestrują się w bazie dawców, po tym jak zobaczyły artykuł lub program informujący o naszej akcji , dlatego właśnie dziękuję nie tylko tym, którzy wzięli w tym udział, oraz nie tylko tym, którzy na nasz apel reagują, ale również mediom, które tak bezinteresownie zaangażowały się w ten projekt, a ich lista jest zbyt długa, żeby wymieniać” – dodaje inicjator projektu, raper Gorzki.

Na zdjęciu Gorzki, foto: Michał Czajka (www.michalczajka.pl) poniżej: Gorzki f. Patricia Kazadi (Trish) – Bounce!


Wpisz komentarz

  1. 20 grudnia 2010 07:49

    Pomaganie jest Trendy | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale:

    […] celebrytów na rzecz dawców szpiku pt.: “Pomaganie jest Trendy” już pisaliśmy (więcej znajdziecie tutaj). Teraz czas, by trochę pooglądać i trochę […]

Podobne posty:

/* */?>