www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy uczą zdrowych smaków!

W czwartek już po raz siódmy najpopularniejsze polskie gwiazdy spotkały się w jednym miejscu, by wziąć udział w akcji „Pomaganie jest trendy”.

W tym roku fundacja skupia się przede wszystkim na przekonywaniu rodziców do tego, by uczyli zdrowych smaków swoje dzieci już od pierwszych dni.

Wraz z siódmą edycją fundacja zyskała również nowego ambasadora – duszka Babu, będącego bohaterem bajek , które w miniony czwartek w warszawskiej galerii Promenada przy ulicy Ostrobramskiej przeczytały znani polscy aktorzy i dziennikarze. W tym roku na jednym planie spotkali się, by pomóc Babu w jego misji m.in.:  Małgorzata Socha, Olivier Janiak, Olga Bołądź, Piotr Stramowski, Katarzyna Bosacka, Krzysztof “Jankes” Jankowski,Grażyna Torbicka, Jola Mrotek, Grażyna Wolszczak, Zuza Grabowska , Kamil Durczok, Michał Piróg, Beata Tadla, Jarosław Kret, Romek Wrzosek i najsłynniejszy polski wróż Maciej.

Siódma edycja Pomaganie jest trendy rozpoczęła się 25 września w warszawskim hotelu Marriott. Odbyło się tam wówczas transmitowane na cały świat show, której jedną z gwiazd był prywatny stylista Angeliny Jolie, relacja z imprezy: https://www.youtube.com/watch?v=hedDLnwOtYc


foto: Kinga Wnuk Hłąd


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>