www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy pokochały Range Rovera Evoque

Range Rover Evoque to luksusowe, zwinne i stylowe auto, obok którego nie można przejść obojętnie. Wzbudza wielkie emocje wśród osobistości na całym świecie, dlatego premierowe pokazy tego modelu zawsze odbywają się w doborowym towarzystwie gwiazd.

Latem 2010 roku w Londynie odbyła się pierwsza prezentacja modelu Range Rover Evoque. Temu znaczącemu wydarzeniu towarzyszyła brytyjska gwiazda Victoria Beckham, która oficjalnie objęła stanowisko dyrektora kreatywnego marki.

Na imprezach towarzyszących oficjalnej premierze Evoque na Targach Motoryzacyjnych w Paryżu we wrześniu 2010 także pojawiły się gwiazdy. Specjalny koncert, na pokładzie jachtu zacumowanego na Sekwanie, wykonała Juliette Lewis. Od tego momentu rozpoczął się cykl imprez promujących Range Rovera Evoque na całym świecie, organizowanych pod hasłem „Hello Evoque”, w których tłumnie uczestniczą gwiazdy.

Korowód gwiazd towarzyszących Evoque nie kończy się. Nowojorskiej premierze towarzyszyła m.in. gwiazda tenisa Serena Williams oraz grupa wpływowych osób ze świata mody, designu, muzyki i filmu, w tym m.in.: Georgina Chapman, Darrelle Revis, Josh Rubin czy Fawkes Piers. Serena była także gwiazdą imprezy współorganizowanej przez Range Rovera z okazji rozpoczęcia jubileuszowego 125. Wimbledonu w czerwcu 2011. Na imprezie pojawiła się także jedna z najbardziej znanych tenisistek świata Maria Sharapova.

akaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>