www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy podpisują zajączki

Będzie coś akurat na zbliżające się święta wielkanocne.

85 Złotych Zajączków z porcelany z autografami światowych gwiazd znalazło się na drugiej już edycji aukcji charytatywnej Lindt Gold Bunny Celebrity Auction. Całkowity dochód z aukcji odbywającej się w dniach 30 marca – 9 kwietnia przeznaczony jest na rzecz organizacji Autism Speaks zajmującej się profilaktyką, opieką i prowadzeniem badań nad autyzmem.

Uroczystej inauguracji akcji organizowanej już po raz drugi przez markę Lindt USA dokonała w Nowym Jorku piosenkarka, autorka tekstów i matka syna dotkniętego autyzmem – Toni Braxton.

Oprócz piosenkarki, na ikonicznych dla marki zajączkach, swoje podpisy złożyli m.in. aktorki i aktorzy – Diane Keaton, Tobey Maguire, Joe Mantegna, Orlando Bloom, Glenn Close, Gwyneth Paltrow, Susan Sarandon, Reese Witherspoon, Tori Spelling, piosenkarki i piosenkarze – Celine Dion, Fergie (Stacy Ferguson), Paul Simon, siostry Kim i Kourtney Kardashian, Yoko Ono, przedstawiciele świata polityki, mediów i biznesu, w tym m.in. multimilioner Donald Trump czy Hugh Hefner, słynny wydawca Playboya.

Toni Braxton

Toni Braxton, foto:PRNewsFoto


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>