www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy nowojorskiego pokazu Evy Minge – galeria zdjęć!

10 września, ulubiony przez Ewę Minge Good Units w słynnym Hotelu Hudson ponownie stał się najbardziej kobiecym miejscem na mapie Nowego Jorku. Eva Minge zaprezentowała swoją kolekcję prêt-a-porter Wiosna/Lato 2012 i nie tylko…

Podczas pokazu, o wyśmienite samopoczucie gości, zadbał producent ekskluzywnego, kolumbijskiego rumu Dictador. Wśród gości, spotkać można było wiele osobistości ze świata mody a obecność gwiazd ekranu i wybiegów była wyraźnie nieprzypadkowa. Annalynne McCord z “90210” pojawiła się w towarzystwie Dominica Purcella z serialu “Prison break”.

Kristin Bauer, gwiazda serialu “True Blood”, miała na sobie sukienkę ze słynnej kolekcji Couture „Drakula”. Aktorki, Tiffany Hines z serialu “Nikita”, Chyna Lane z “Precious”, Cara Santana z “DialStar” i modelka Tolula Adeyemi, również ubrane były w kreacje Evy Minge z kolekcji Couture.

W pierwszych rzędach, obok gwiazd, zajęli miejsca dziennikarze z CNN, New York Times, Vogue, Page 6 z New York Post, Life Magazine, Colezzioni, Ok! Magazine, Harperʼs Bazaar, i wielu innych tytułów…
Pokaz zamknął znany dziennikarz ze stacji Fashion News Live Rocco Gaglioti, który jest wielkim fanem polskiej projektantki.

Po pokazie wszyscy goście zostali zaproszeni do Hudson Library na After Party. Wystąpił Zak Ambrose barwny reprezentant alternatywnej sceny z Los Angeles (www.zakambrose.com). Po koncercie „Ambrose”, DJ Bobby Nourmand podgrzewał atmosferę, aż do białego rana.

aka

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>