www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy nagrały teledysk dla Alicji Borkowskiej

2. grudnia spotkało się kilkadziesiąt gwiazd, by wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. Znane osoby nagrały specjalną zimowo-świąteczną piosenkę i teledysk pt. Pada śnieg. Dochód z projektu przeznaczony zostanie na pomoc dla Alicji Borkowskiej.

 

Alicja Borkowska doznała kilka tygodni temu udaru. Lekarze uratowali jej życie, ale leczenie potrwa jeszcze długo. Ala jest matką 10-letniej córki i jedynym żywicielem rodziny, a do tego aktorką i wokalistką, więc w tej chwili dziewczyny zostały bez środków do życia.

Alicja występowała w pierwszej obsadzie musicalu METRO. Związana z teatrami Warszawy (Buffo, Komedia, Dramatyczny), występowała przez wiele lat w Londynie (m.in. National Theatre, Battersea Arts Centre). Oprócz zagrania wielu ról w polskich filmach i serialach, wystąpiła również w filmach: FROM HER TO ETERNITY w reżyserii Nick’a Clear oraz NO CERTAIN WITNESS w reżyserii Maji Lee kreując dwie główne role kobiece. Zagrała także u Petera Greenawaya w filmie NIGHTWATCHING.

Odzwierciedleniem jej talentu wokalnego było nagranie dwóch solowych płyt dla wytwórni Orca Records i EMI z udziałem takich artystów jak m.in. Chris Rea, Sam Brown, Hugh Burnes i Steve Gadd.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>