www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na wernisażu Anny Powierży „Poza ciszą”

W niedzielę 3 lutego w hotelu Hyatt Regency odbył się wernisaż wyjątkowych fotografii autorstwa Anny Powierży „Poza ciszą”.

Wernisaż zorganizowany został przez Fundację Herosi w ramach Światowego Dnia Walki z Rakiem. Autorka zdjęć, na co dzień portrecistka i fotograf mody, Anna Powierża, w swoich ujęciach poszukuje piękna i niezwykłości jaką przekazują jej fotografowane dzieci. Każde ze zdjęć jest unikalne i niezwykłe, pokazuje prawdziwe i szczere emocje. Udział w sesji zdjęciowej pozwolił dzieciom chorym na nowotwory wcielić się w role profesjonalnych modeli i modelek oraz odkryć kulisy sesji zdjęciowej, oderwać ich od trudów leczenia, odnaleźć własne ja, często zagubione pośród szpitalnych korytarzy.

W trakcie wernisażu odbył się pokaz mody, w którym w roli modeli wystąpiły dzieci i młodzież będące pod opieką Oddziału Onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Podczas pokazu zaprezentowali ubrania z kolekcji młodych polskich projektantów, m.in. Violi Piekut, Gavel, Jak ta lala, Kuba Bonecki, Madox.
Spotkanie uświetniły koncerty zespołu Loka, znanego z „The Voice of Poland” Antka Smykiewicza i Michała Chmielewskiego. Na scenie zobaczyliśmy również Lidię Kopanię, Mateusza Mijala oraz Adriana Kowalskiego (zespół Coffeina). O wyjątkowy klimat podczas wernisażu zadbał prowadzący Mateusz Szymkowiak.
Gośćmi imprezy byli m.in. Ilona Felicjańska, Dorota Williams, Lidia Kopania, Gabriela Oberek, Izabela Zwierzyńska, Anna Gzyra, Klaudia Helejcio, Anna Piszczałka, Angel Oliferuk i nowa II ViceMiss Polonia Aleksandra Szczęsna.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>