www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na urodzinach Radia Łódź

Radio Łódź ma już 80 lat i z tej okazji zaprasza wszystkich na urodziny. Jubileuszowy koncert na rynku Manufaktury już w najbliższą sobotę, tj. 10 września.

Varius Manx

Na scenie pojawią się między innymi Varius Manx, De Mono, Oddział Zamknięty. Nie zabraknie też innych atrakcji i tortu dla urodzinowych gości.

Urodzinowa zabawa zacznie się już w samo południe. W otwartym studiu radiowym, każdy będzie mógł zabawić się w dziennikarza i nagrać swoją wypowiedź. Na scenie pojawią się artyści z łódzkich domów kultury. Na urodziny przyjadą też policyjne motocykle, a najmłodsi trenować będą mogli znajomość przepisów w miasteczku ruchu drogowego. Rowerzyści będą mogli skorzystać z pomocy Straży Miejskiej przy znakowaniu, a ciekawscy oglądać panoramę Łodzi z wozu strażackiego z wysięgnikiem.

O godzinie 15:00 na scenie pojawi się Big Band Jacka Delonga. Po nim, o 16:15 wystąpi Oddział Zamknięty. Oficjalna część zacznie się o godzinie 17.30, wtedy też przyjdzie czas na tort i kolejne występy urodzinowych gwiazd. Po 18:00 na scenie pojawi się Samokhin Band, a więc nie zabraknie całej wybuchowej mieszanki muzycznej od jazzu, przez funky, ska, po rock’n’roll. Bardziej lirycznie, chociaż nadal rockowo i energetycznie zrobi się o 19:45, kiedy do gry wkroczy De Mono. Na finał, o godzinie 21:45 zagra Varius Manx. Zespół powrócił niedawno z najnowszą płytą – ELI, przebojem „Przebudzenie” i nową charyzmatyczną wokalistką Anną Józefiną Lubieniecką.

Oprócz świeczek na torcie wieczór rozświetlą fajerwerki, pokaz sztucznych ogni o godzinie 23:30 zakończy urodzinowe przyjęcie Radia Łódź.

aka

Andrzej Krzywy

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>