www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na urodzinach „Hell’s Kitchen”! Wiemy, kto się pojawi!

Polska edycja „Hell’s Kitchen” świętuje dziś piąty jubileusz! Z tej okazji w piekielnej restauracji pojawią się wokalistka Ewelina Lisowska oraz Anna Lucińska, gwiazda serialu „Malanowski i Partnerzy”.


Ewelina Lisowska oraz Anna Lucińska są wielkimi fankami Stanów Zjednoczonych oraz amerykańskiego jedzenia. I to właśnie dania kuchni amerykańskiej będą oceniały wokalistka i aktorka. Ewelina Lisowska i Anna Lucińska wezmą także udział w jubileuszowym serwisie, w trakcie którego pojawi się w restauracji tort ze słodką podobizną szefa Wojciecha Modesta Amaro. Ewelina zrobi także niespodziankę uczestnikom i zaśpiewa jeden ze swoich przebojów!

W „Piekielnej Kuchni” pojawią się także Kurt Scheller oraz uczestnicy wcześniejszych edycji kulinarnego show Polsatu. Wśród nich m.in.: Paulina i Łukasz Kawaller, Adam Czapski, Agata Gawrońska, Damian Marchlewicz, Celina Statkiewicz i Paulina Kantak.

Urodzinowy odcinek już dziś o godzinie 20:05 w Polsacie. Piąta edycja „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” – w każdy wtorek, o godzinie 20:05, tylko w Telewizji POLSAT!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>