www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na uroczystej premierze filmu „Król życia”!

Premiera pierwszego polskiego feel-good movie! Takiej okazji gwiazdy nie mogły przepuścić!


Na uroczystą premierę filmu „Król życia” przybyli między innymi Robert Więckiewicz, Magdalena Różczka, Bartłomiej Topa, Joanna Kulig, Paulina Draźba, Liliana Komorowska, Ian Rooth, Katarzyna Stankiewicz, Marek Koterski, Małgorzata Bogdańska, Marcin Wyrostek, Katarzyna Warnke, Czesław Mozil.

„Król Życia” to reżyserski debiut wybitnego operatora Jerzego Zielińskiego nakręcony w oparciu o scenariusz Fadiego Chakkoura – warszawskiego prawnika. Dzięki jego spojrzeniu film jest pełen świeżości i nieszablonowych pomysłów.

W roli głównej wystąpił Robert Więckiewicz. Aktor wciela się w Edwarda – człowieka przygniecionego korporacyjną codziennością i sfrustrowanego bylejakością własnego życia. Szczęśliwy, jak się wkrótce okazuje – wypadek, zmienia całkowicie jego podejście do świata.

Robertowi Więckiewiczowi na ekranie partnerują między innymi Magdalena Popławska, Bartłomiej Topa, Krzysztof Czeczot, Piotr Głowacki, Jerzy Trela i Jan Peszek. Na dużym ekranie debiutuje, w roli córki Edwarda, urocza Anna Niedźwiecka.

„Król życia” wejdzie na ekrany kin 25 września. Polskim dystrybutorem jest NEXT FILM.

Zobaczcie naszą fotorelację z premiery!

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>