www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na świątecznym spotkaniu z dziećmi

7 grudnia gwiazdy odwiedziły świetlicę dla dzieci należącą do Powiślańskiej Fundacji Społecznej. Wzięły tam udział w świątecznym spotkaniu, podczas którego atrakcji  było co nie miara.

Na początku razem z dziećmi dekorowały ciastka, co okazało się być dla wszystkich świetną zabawą. Kolorowe ciasteczka bardzo szybko zapełniały talerze. Potem instruktorka tańca z Egurolla Dance Studio przeprowadziła z dziećmi zajęcia taneczne. Zaczęło się od rozgrzewki, a później nauki choreografii. Dzieciaki były zachwycone i dopytywały kiedy goście wrócą znowu. To już druga akcja świąteczna z dziećmi, które po szkole przychodzą tu na obiad, kolacje, odrobić lekcje czy przytulić się do pani wychowawczyni. Dziś mogły nacieszyć się gwiazdami. Było noszenie na barana, wspólne tańce i dużo uścisków. Znalazły się też prezenty. Każdy coś przyniósł dla podopiecznych fundacji, a Marek Bączek był prawdziwym Świętym Mikołajem bo upominkom nie było końca.

Dzieci odwiedziły: Lidia Kopania, Ivs Alter, Sara Muldner, Marek Bączek, Ola Ciupia oraz Krzysztof Gojdź.

Świąteczna akcja Powiślańskiej Fundacji Społecznej ma na celu zbiórkę pieniądzy na funkcjonowanie świetlic w przyszłym roku. Więcej informacji na temat tej akcji można znaleźć na dziecipowisla.pl

O samej Fundacji można przeczytać na stronie www.pfs.pl

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>