www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na Sopoty TOPtrendy Festiwal 2014

W miniony weekend w sopockiej Operze Leśnej po raz dwunasty odbył się Sopot TOPtrendy Festiwal. W ciągu trzech dni na scenie wystąpiło ponad 100 artystów.

 

Piątek należał do gwiazd, które w ostatnim roku sprzedały najwięcej płyt. W koncercie TOP wystąpili Dawid Podsiadło, Edyta Bartosiewicz, Enej, KULT, LemON, O.S.T.R. & Hades, Paluch, Sylwia Grzeszczak, T. Love i Zakopower. W piątek odbyły sie także jubileuszowe koncert Urszuli i Agnieszki Chylińskiej.

Gościem specjalnym konceru był Dawid Kwiatkowski, a imprezę tego dnia poprowadzili Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut i Maciej Dowbor.

W sobotę odbył się koncer „Największe przeboje roku”. Na jednej scenie wystąpili artyści, których hity od czerwca 2013 do dziś, szturmem zdobyły szczyty list przebojów, m. in.: Piersi , Donatan i Cleo,  Red Lips, Patrycja Markowska, LemON, Bracia, Rafał Brzozowski, Poparzeni Kawą 3, Marta Podulka i Margaret. Konbcert poprowadzili Paulina Sykut i Maciej Rock.

Także w sobotę miał miejsce jeden z najciekawszych punktów imprezy czyli Koncert „trendy”, którym poprowadziła Agnieszka Popielewicz z Kabaretem Skeczów Męczących. Wśród młodych artystów znaleźli sie m.in. Marcelina
 i Mesajah.

W niedzielę, jak co roku, na scenie zagościła kabaretowo – satyryczna śmietanka. Artyści XI Sopockiej Nocy Kabaretowej żartowali sobie tym razem z facebookowej mody Polaków na „Lubię To!”. Na scenie zobaczyliśmy m.in. Kabaret Ani Mru Mru, Marcina Dańcka, Cezarego Pazurę, Jerzego Kryszaka oraz Kabaret Młodych Panów. Podczas wieczoru zaśpiewali Zbigniew Wodecki i Agnieszka Chylińska. Atrakcją kabaretonu było także taneczne show w wykonaniu Anny Głogowskiej i Rafała Maseraka. Wieczór poprowadzili Bilguun Ariunbaatar i Piotr Bałtroczyk.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>