www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na prezentacji kosmetyków Stenders

We wtorek Kasia Cichopek, Anna Popek i Olga Borys spotkały się w salonie Ce-Ce Beauty Clinic, w którym odbyła się prezentacja nowej linii kosmetyków do pielęgnacji włosów Stenders.

 

STENDERS rozszerzył asortyment kosmetyków do włosów o 9 nowych produktów – efektywną linę 3D. Przeznaczona jest ona do codziennej pielęgnacji włosów. Dzięki technologii 3D produkty do pielęgnacji włosów STENDERS już po pierwszym myciu sprawiają, że włosy stają się gładkie, lśniące i łatwe do rozczesania. Nowe produkty dostępne są w sklepach STENDES od końca października.

Stworzona przez ekspertów STENDERS kombinacja cząsteczek w formule 3D sprawia, że celowo wnikają one w uszkodzone miejsca powierzchni włosa, wypełniają je i odnawiają, co powoduje, że włosy są lśniące i jedwabiście gładkie niezależnie, czy są to włosy normalne, suche i zniszczone, czy farbowane. Dzięki formule “sprytnych” cząsteczek różnicę dostrzec można już po pierwszym użyciu. Nowe kosmetyki zawierają też inne cenne składniki: morski kolagen, kompleks protein, hydrolizowaną keratynę i olejek arganowy.

Nowa linia produktów do włosów STENDERS została stworzona głównie z myślą o kobietach żyjących w mieście. Zdajemy sobie sprawę, że intensywne środowisko miejskie może negatywnie wpływać na zdrowie włosów – stres i pośpiech dnia codziennego, zanieczyszczenia, jakość wody, układnie włosów za pomocą suszarki i utrwalanie przy użyciu chemicznych środków. Dlatego też STENDERS stworzył kosmetyki, które nie tylko będą chronić włosy, ale również pomogą zachować ich piękno i witalność. Prace nad nową formułą trwały blisko dwa lata. Dopiero, gdy efektywność zwierających ją produktów przekroczyła w testach normy profesjonalnych produktów, zdecydowaliśmy się na produkcję – mówi Aleksandrs Gurkovskis, Dyrektor Laboratoriów STENDERS.

Całą linię kosmetyków do włosów charakteryzuje wykwintny aromat wzbogacony nutą kwiatów i cytrusów. Ten zapach został stworzy specjalnie dla STENDERS przez światowej sławy firmę kosmetyczną Givaudan.
Linia kosmetyków do pielęgnacji włosów STENDERS składa się z 9 produktów dedykowanych do trzech różnych rodzajów włosów oraz oferuje różne sposoby pielęgnacji tak, aby osiągać jak najlepsze rezultaty.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>