www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na prezentacji kolekcji „Precious” marki 10 m2

7 listopada odbyła się prezentacja włoskiej marki biżuteryjnej 10m2 oraz jej najnowszej kolekcji „Precious”. Na spotkanie, które odbyło się w salonie 10m2 na ul. Mokotowskiej 64, pojawiło się wiele gwiazd ze świata mediów i show-biznesu.

Tego wieczoru oryginalną biżuterię podziwiały Beata Sadowska, Marzena Rogalska, Klaudia Halejcio, Renata Dancewicz, Iza Kuna, Monika Mrozowska, Olga Bończyk, Odeta Moro, Wiganna Papina i Małgorzata Vasina.

Gościem honorowym spotkania była Isabella Cerulli, kreatorka i projektantka marki.

10m2 to włoska marka biżuteryjna, która w Polsce jest obecna od połowy sierpnia br. Nowa kolekcja o nazwie „Precious”, charakteryzująca się naturalną elegancją i jakością rękodzieła,  składa się z bransoletek i naszyjników, do produkcji których wykorzystano takie metale jak złoto, srebro, ruten oraz miedź. Każdy z produktów dopełniony jest woskowymi sznurkami, jedwabnymi tasiemkami lub eko-skórą.

Przy tworzeniu kolekcji Preziosi inspirowałam się kolorem, starałam się przelać swoje emocje w intensywnych, delikatnych i zarazem współczesnych barwach… miedzi, złota i rutenu. Chciałabym, aby ciepło miedzi, elegancja złota i charakter rutenu wzbudzały emocje w ludziach, którzy je noszą– powiedziała Isabella Cerulli.

Markę 10m2  charakteryzuje jakość, dbałość o detale oraz design rękodzieła. Niepowtarzalny charakter włoskiej projektantki tworzy ponadczasowy styl biżuterii. Pierwsza kolekcja 10m2 została ręcznie wykonana przez projektantkę Isabellę Cerulli w 2001 roku. Przez kolejne lata, ta jedyna w swoim rodzaju biżuteria, zdobywała coraz większe grono miłośniczek. Rok 2013 okazał się rokiem przełomowym dla marki. Od pierwszego sklepu o powierzchni 10m2, znajdującego się w Tarifie do dnia dzisiejszego minęło niewiele ponad 10 lat, a biżuterię można już kupić  na całym świecie, m.in. we Włoszech, Hiszpanii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii oraz w Polsce – w jedynym markowym sklepie 10m2.

W ofercie 10m2 każda kobieta znajdzie dla siebie produkt, który będzie jej odzwierciedleniem: elegancki i stonowany, kolorowy i zaskakujący, drapieżny i niepowtarzalny.

Dzięki zastosowaniu specjalnego stopu metali niezawierającego niklu, biżuteria 10m2 jest hypoalergiczna.

10m2 to biżuteria zwracająca spojrzenia innych, stworzona z pasją. To biżuteria na każdą okazję.

Najnowsza, ekskluzywna kolekcja PRECIOUS jest dostępna od 8 listopada 2013 r. w salonie marki 10m2 przy ul. Mokotowskiej 64 oraz w sklepie internetowym www.bizuteria10m2.pl


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>