www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na premierze urządzenia BTL – VANQUISH™

2 października odbyła się konferencja prasowa poświęcona premierze nowego urządzenia do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej BTL – VANQUISH™. Na premierze obecne były gwiazdy, które – jak wiadomo – bardzo dbają o swoją sylwetkę. Być może któraś z pań skorzysta z nowego urządzenia… Zobaczcie kto się zainteresował modelowaniem swojej sylwetki!

 

VANQUISH™ to prawdziwa rewolucja w medycynie estetycznej. Dzięki technologii LAHF (Large area high-frequency field –
wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości) redukcja tkanki tłuszczowej jest nieinwazyjna, bezkontaktowa i zautomatyzowana.

VANQUISH™ oddziałuje na tkanki za pomocą emisji skoncentrowanej wielkoobszarowej energii HF. Jej częstotliwości różnią się w zależności od tego, do jakiej warstwy mają dotrzeć i zostały dobrane tak, aby jak najlepiej oddziaływać na głęboko położoną tkankę tłuszczową, umożliwiając jej likwidację.
Zabieg trwa 30 minut, wykonujemy go w serii 4 zabiegów – raz na tydzień. Pacjent odczuwa przyjemne, relaksujące ciepło.

VANQUISH™ przy użyciu technologii LAHF, umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabiegi modelowania sylwetki są wyjątkowo efektywne i bezpieczne dla pacjenta. Automatyczna informacja zwrotna przy dostarczaniu energii do tłuszczowej tkanki podskórnej umożliwia selektywne utrzymanie temperatury bez udziału operatora. Rewolucyjny sposób dostarczania energii umożliwia likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki. Podczas gdy skóra jest bezpiecznie chłodzona przez powietrze, skoncentrowane wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości precyzyjnie oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, utrzymując ją w wyższej temperaturze niż otaczające tkanki. Przebieg zabiegu jest całkowicie niezależny od operatora, zapewniając jednocześnie pacjentowi niezrównany komfort. Bezpieczeństwo i efektywność to już nie tylko wizja przyszłości. Teraz światowa nowość dostępna jest również w Polsce.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>