www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na premierze „Prawdy”

W piątek wieczorek w Centrum Łowicka odbyła się premiera spektaklu Jerzego Bończaka pt. „Prawda”. W spektaklu grają m.in.: Magdalena Wójcik, Małgorzata Pieczyńska, Karol Strasburger/Piotr Cyrwus, Jerzy Bończak/Piotr Polk.

Na premierze pojawiło sie wiele gwiazd, m.in. Katarzyna Zielińska z partnerem Wojciechem Domańskim, Michał Lesień z żoną Dorotą Głowacką, Piotr Zelt z partnerką Moniką Ordowską, Bogumiła Wander z mężem Krzysztofem Baranowskim, Ewa Wencel, Jerzy Iwaszkiewicz i Michał Milowicz.


Wpisz komentarz

 1. 12 stycznia 2013 14:47

  ANDRZEJ:

  Podziwiam wyobraźnię autorów news’a, którzy na scenie Piotra Polka i Piotra Cyrwusa. Panowie ci są przewidziani prawdopodobnie jako ewentualni zastępcy Karola Strasburgera, lecz chyba nawet nie było ich w Centrum Łowicka – przynajmniej ich nie zauważyłem wśród wielu gwiazd tam obecnych
  Nie ma to jak bujna wyobraźnia. Tak buduje się wiarygodność 🙂

 2. 12 stycznia 2013 20:47

 3. 12 stycznia 2013 22:51

  andyk:

  ANDRZEJU! CHODZI O OBSADĘ!!! NA PREMIERZE – BANKIECIE – MOGLI SIE PO PROSTU NIE POJAWIĆ!

 4. 12 stycznia 2013 23:51

  ANDRZEJ:

  Miłosiernym milczeniem pominąłem użyty przy opisie obsady skrót „m.in.” wskazujący na to, ze poza wymienionymi jeszcze ktoś gra w spektaklu. Pytam: kto? odpowiedź brzmi: nikt! Autor napisał, co chciał. A z opisu wynika, iz dotyczy konkretnego przedstawienia – premiery. Zapewniam, że odróżniam obsadę od grających w konkretnym spektaklu.
  Najważniejsze jest jednak coś innego – cudowny spektakl, świetna zabawa i popis aktorski.
  Polecam serdecznie – i tylko to jest naprawdę w tym wszystkim ważne 🙂

Podobne posty:

/* */?>