www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na premierze filmu „Wkręceni 2”

14 stycznia w kinie Cinema City Arkadia odbyła się uroczysta premiera filmu Piotra Wereśniaka pt. „Wkręceni 2”.

W filmie zagrała plejada aktorów m.in. Małgorzata Socha, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Anna Mucha, Katarzyna Cichopek, Barbara Kurdej-Szatan, Paweł Domagała, Bartosz Opania i Antek Królikowski, a także Michał Piróg, Paulina Drażba, Robert Górski, Natalia Siwiec i wielu przedstawicieli polskiego show-biznesu.

foto: mwmedia

O filmie

„Wkręceni 2” to kontynuacja przebojowej komedii Piotra Wereśniaka, którą w kinach zobaczyło ponad 800 tysięcy widzów. Tym razem bohaterowie znani z pierwszej części filmu – z Szyją (Paweł Domagała) i Fikołem (Bartosz Opania) na czele – ruszą na podbój stolicy i polskiego showbiznesu. A widzowie przekonają się, jak naprawdę funkcjonuje świat gwiazd znanych z programów rozrywkowych i plotkarskich portali.

Po ostatnich przygodach na prowincji, przyjaciele rozstali się i rozjechali po świecie. W rodzinnym mieście pozostał jedynie Szyja czyli Tomek Zarówny – jak zawsze posłuszny swojej ukochanej żonie. I to właśnie on wpada tym razem w kłopoty.

Pracując na autostradzie, Szyja poznaje przypadkiem agentkę gwiazd Klementynę (Małgorzata Socha). Seksowna blondynka porywa go na kilka dni do Warszawy. Jeszcze tego samego dnia Tomek zmienia się w prawdziwego celebrytę. A jego żona – słynna Jadźka (Barbara Kurdej – Szatan) postanawia sprowadzić go do domu, choćby i siłą. Z jakim skutkiem? Odpowiedź już od 16 stycznia 2015, gdy komedia „Wkręceni 2” trafi do kin.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>