www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na premierze filmu „Chemia”

Premiera filmu „Chemia”, niezwykłego obrazu Bartka Prokopowicza, przyciągnęła do kina tłumy gwiazd!

Na premierę wzruszającej historii miłosnej inspirowanej życiem Magdy Prokopowicz – założycielki fundacji Rak’n’Roll – przybyli między innymi Justyna Steczkowska, Karolina Piechota, Olga Bończyk, Sandra Staniszewska, Paula Marciniak, Anna Samusionek, Laura Samojłowicz, Anna Cieślak, Danuta Stenka, Natalia Kukulska, Paulina Draźba.

Film „Chemia”, który wchodzi do kin 2 października, to nie tylko inspirowana życiem opowieść o wielkiej miłości, ale także szansa, żeby realnie pomóc. Idąc na film CHEMIA, widz wspiera leczenie kobiet w ciąży chorych na raka.

To wynik współpracy z Fundacją Rak’n’Roll, która prowadzi program Boskie Matki – spełnione marzenie założycielki Fundacji – Magdaleny Prokopowicz, która postanowiła urodzić dziecko mimo diagnozy raka. Film „Chemia” powstał na kanwie wydarzeń z jej życia. Reżyserem filmu jest jej mąż – Bartek Prokopowicz. „Chemia” jest przede wszystkim opowieścią o nadziei silniejszej niż strach, o tym, że warto kochać jakby jutra miało nie być.

Magdalena Prokopowicz była pierwszą osobą, która nagłośniła w sferze publicznej temat raka i ciąży. Pozwalały jej na to własne, trudne doświadczenia – walka o możliwość leczenia onkologicznego i zachowania ciąży.

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>