www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na pokazie filmu „Atomic Blonde”

27 lipca w warszawskim Cinema City Sadyba odbył się przedpremierowy pokaz filmu pt. Atomic Blonde w reżyserii Davida Leitcha. W tej amerykańskiej superprodukcji możemy podziwiać piękną Charlize Theron, która wciela się w rolę tajnej agentki. Akcja filmu rozgrywa się w czasie zimnej wojny. Doskonale dopracowana produkcja cały czas trzyma widza w napięciu, budząc niezapomniane emocje.

To jeden z niezaprzeczalnych hitów kinowych, który od samego początku zbierał entuzjastyczne recenzje wśród krytyków, między innymi dzięki fenomenalnej grze aktorskiej Theron – jednej z najlepszych oraz najbardziej rozchwytywanych aktorek w Hollywood. Znamy ją m.in. z takich produkcji jak: „Adwokat Diabła”, „Prometeusz”, „Mad Max” czy „Szybcy i wściekli 8”, a także wielu innych.

W Polsce Patronem Atomic Blonde jest ekskluzywna marka FUERZA, która w tym dniu swoich gości zaprosiła do warszawskiego kina. Pośród licznie przybyłych osób pojawiły się gwiazdy m.in. Karolina Pilarczyk, Agnieszka Kałuża, Magdalena Antosiewicz i Sylwia Nowak.

foto: MWMEDIA

Charrakter stylizacji gwiazdy zdecydowały się podkreślić biżuterią FUERZA. Sprawdź, które z modeli wybrały na ten wyjątkowy wieczór! Na spotkanie z marką zapraszamy na stronę www.fuerza.pl lub do salonów stacjonarnych.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>