www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na otwarciu Showroomu Lamps&Company

We wtorkowe popołudnie na warszawskim Wilanowie odbyło się uroczyste otwarcie pierwszego Showroomu Lamps&Company, polskiej marki tworzącej trafiające prosto w serce młodych mam meble oraz dodatki do pokoi dziecięcych. Na miejscu oprócz fotoreporterów i redaktorów pism kobiecych, dziecięcych i wnętrzarskich nie zabrakło znanych mam: Anny Dereszowskiej, Kamili Szczawińskiej, Doroty Czai i Beaty Sadowskiej.

foto: MWMEDIA

Lamps&Company to młoda polska marka, za której sukcesem stoi jej pomysłodawczyni i projektantka – Anna Nawrot. Kilkanaście kolekcji wzorniczych cieszy się już dużym uznaniem użytkowniczek, nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale także ze względu na wysoką jakość produktów, a fanów marki wciąż przybywa. Nie dziwi więc fakt, że marką zainteresowały się także aktorki, dziennikarki, czy modelki, które same również są na etapie urządzania pokoi dla swoich dzieci. Osiem łóżeczek w siedmiu pastelowych kolorach, będących nowością na rynku, zdominowanym przez monochromatyczne mebelki, stanowiło osiem różnych kącików urządzonych od A do Z wybraną kolekcją i przenoszących w zupełnie inny, słodki świat.

Cytując Annę Nawrot, idealna klientka marki to kobieta, która dopiero spodziewa się dziecka i szuka miejsca, w którym będzie mogła za jednym razem kupić całe wyposażenie dziecięcego pokoiku. Każdej ze znanych mam przypadł do gustu inny motyw dekoracyjny. Może wkrótce będziemy mogli podejrzeć jak urządziły pokoje dla swoich dzieci?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>