www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na otwarciu salonu Haircology

26 marca odbyło się oficjalne otwarcie salonu fryzjerskiego Haircology, pierwszego w Polsce miejsca, w którym stosowane są jedynie organiczne produkty.

Na wydarzeniu pojawiły się gwiazdy, m.in. Beata Sadowska, Anna Popek i Marcelina Zawadzka znane ze zdrowego trybu życia oraz zamiłowania do ekologii. Podczas spotkania panie miały okazję wypróbować organicznych zabiegów, które są niekwestionowaną wizytówką salonu.

Haircology to pierwszy w Polsce organiczny fryzjer. Wszystkie używane w nim produkty i oferowane zabiegi oparto o naturalne składniki pochodzące z ekologicznych upraw. Na miejscu sporządzane są specjalne Eko-maski odżywcze do włosów, a przeszkoleni fryzjerzy wykonują oryginalne masaże stymulujące cebulki włosowe. Wnętrze Haircology zostało urządzone z materiałów powtórnie przetworzonych zgodnie z zasadą 3R reduce, recycle, reuse  czyli ograniczaj, przetwarzaj i wykorzystuj ponownie.

Haircology to idealna oferta dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Powinny one zwracać szczególną uwagę na stosowane produkty. Substancje chemiczne powszechnie wykorzystywane w kosmetykach, mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie dziecka. Stąd wiele pań wyraża obawy przed wizytą u fryzjera czy manikiurzystki. Teraz mają możliwość zadbać o piękny wygląd i jednocześnie czuć się bezpiecznie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>