www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na Onko-Olimpiadzie 2012

W sobotę na stadionie lekkoatletycznym warszawskiej  Akademii Wychowania Fizycznegoodbyły się IV Międzynarodowe Igrzyska Sportowe „Onko-Olimpiada 2012”, zorganizowane przez Fundację Spełnionych Marzeń.

Uczestnicy igrzysk to dzieci ze wszystkich ośrodków onkologicznych w Polsce, a także z Węgier, Słowacji, Litwy, Austrii i Turcji – w sumie 190 zawodników.

W organizację zawodów zaangażowały się gwiazdy m.in. Szymon Majewski, Mateusz Damięcki, Anna Samusionek i Aleksandra Radwańska.

Zobacz relacje z imprezy!


Wpisz komentarz

 1. 26 sierpnia 2012 19:04

  uczestnik onko-olimpiady:

  Super impreza-powinno być takich więcej. Uwierzcie mi że tego dnia dzieciaki zapominają co przeszły, zapominają o chorobie, a są uśmiechnięte, bawią się i wszyscy czują się jak w wielkiej rodzinie. Dziękujemy Państwu Osuchom i gorące ukłony dla Oli Radwańskie-tak jak Ona wariowała z dzieciakami to łza w oku się kręciła.Ona nie była tam gwiazdą Ona była słoneczkiem które uszczęśliwiło wszystkie nasze dzieciaki-dziękuję Pani Olu :-))

 2. 27 sierpnia 2012 18:54

  Arleta i Łukasz:

  było przepięknie dzieci szczęśliwe jak nigdy Państwu Osuchom należy się platynowy medal,ja i mój synek dziękujemy z całego serca,było super

 3. 4 września 2012 21:29

  jadzia:

  mama Igora uczestnika onko olimpiady

 4. 4 września 2012 21:37

  jadzia:

  drugi raz uczestniczylismy w olimpiadzie i naprawde jest coraz ciekawiej,weselej i bardziej fajne towarzystwo a najważniejsze że mój syn jechał z postanowieniem dobrej zabawy i spelniło się jego marzenie a to dla mnie najważniejsze dużo w tym zasługi naszej pani Marzenki dzięki Marzenko czekamy na powtórkę a Państwu Osuchom nie potrafie oddac czci jedyne co mi na mysl przychodzi bądzcie natal tacy jak was poznalismy i pamiętamy i chcemy zapamietac jesteście WIELCY

 5. 22 kwietnia 2013 18:59

  Malwa:

  Wspaniała impreza! Tyle uśmiechów dzieci, ogromne ich zaangażowanie w sportową rywalizację. Wspaniały pomysł z taką olimpiadą! Fundacja Spełnionych Marzeń robi super robotę!!!

 6. 23 kwietnia 2013 16:33

  Papardu:

  A czy w tym roku będzie Onkoolimpiada organizowana, ktoś wie?

 7. 26 kwietnia 2013 19:24

  Gościnnie:

  Właśnie ciekawe, bo ja sama chętnie bym się wybrała na AWF na taką olimpiadę

Podobne posty:

/* */?>