www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na Okęciu

110 metrów częściowo ruchomego wybiegu. Znamienite polskie gwiazdy i prawie czterdzieści najlepszych polskich modelek. Takiego pokazu mody jeszcze na pewno nie było!

Premiera najnowszej kolekcji marki Simple odbyła się w miejscu niezwykłym, nawet jak na światowe standardy. Pokaz mody zorganizowano bowiem na warszawskim lotnisku Okęcie!

Wczoraj, w ostatni dzień czerwca, na lotnisku Chopina w Warszawie, w niedostępnej jeszcze dla podróżnych części terminalu, zaprezentowano kolekcję Simple Creative Products na nadchodzący sezon jesień-zima 2011/2012, która jest dziełem projektantki Lidii Kality. Stroje prezentowało aż 36 modelek, a oklaskiwało je pół tysiąca specjalnie na tę okazję zaproszonych gości. Wśród nich nie mogło zabraknąć gwiazd polskiego showbiznesu, które chętnie pokazują się w kreacjach z logiem polskiej marki.

W pierwszym rzędzie zasiedli m.in. Agnieszka Maciąg, Ewa Gawryluk, Lidia Popiel, Paulina Sykut, Lidia Kopania, Dorota Gardias, Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska, Agnieszka Popielewicz, Anna Piszczałka, Maja Hirsch i Justyna Steczkowska.

Modelki prezentowały kolekcję spacerując po najdłuższym w Polsce, bo aż 110-metrowym wybiegu, którego częścią były ruchome chodniki. Warto dodać, iż był to pierwszy w Polsce pokaz w terminalu lotniczym.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>