www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na koncercie Marka Kaliszuka

W ramach cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez markę Pako Lorente „Koncert z pasją”, odbył się koncert Marka Kaliszuka.

 

Marek Kaliszuk wszechstronnie utalentowany człowiek, wokalist, aktor znany z licznych ról teatralnych i filmowych, solista Teatru Muzycznego w Gdyni, na tej prestiżowej scenie realizuje swoje marzenia łącząc w jedną całość wszystkie swoje atuty: grę, śpiew i taniec oraz wyjątkową prezencję. Od kilku lat pojawia się na ekranach TV, zdobywając popularność dzięki rolom w serialach, czy udziałowi w Tańcu z Gwiazdami.

4 marca wystąpił po raz pierwszy w Warszawie w swoim nowym projekcie muzycznym Kaliszuk & Mania in Songs, stworzonym ze znakomitym pianistą jazzowym Piotrem Mania. Markowi Kaliszukowi towarzyszyli uzycy: Piotr Mania – piano, Marcin Bożek – bas, Grzegorz Lewandowski – perkusja.

Koncert poprowadził Mariusz Kałamaga, prezenter telewizyjny i kabareciarz. Gośćmi specjalnymi byli m.in. Radosław Majdan, DJ Adamus, Marcin Mroczek, Tomasz Ciachorowski, Przemek Cypriański, Nick Sinckler, Patrycja Wojnarowska i Violet Oliferuk.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>