www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na finale Miss Polonia 2012

W sobotę 2 lutego odbyła się gala finałowa konkursu Miss Polonia 2012. Następczynia Marceliny Zawadzkiej została Paulina Krupińska. Drugą wicemiss została Aleksandra Szczęsna, a pierwszą wicemiss – Żaneta Płudowska.

Gospodarzami wieczoru byli Edyta Herbuś i Maciej Kurzajewski. Imprezę uświetniły występy Edyty Górniak i zespołu Afromental.

Na Gali obecnych było wiele gwiazd, m.in. Małgorzata Teodorska, Żora Korolyov, Katarzyna Pakosińska, Agustin Egurrola, Rafał Maserak, Jacek Rozenek i Kate Rozz.


Wpisz komentarz

  1. 4 lutego 2013 09:38

    xxx:

    ani do gry aktorskiej, ani tym bardziej do występów na żywo. oczywiście, znajdą się tacy, którzy powiedzą, że jak ktoś krytykuje, to niech sam stanie i poprowadzi taką galę, a ja uważam, że o to chodzi, że normalny człowiek nie stanie i nie poprowadzi takiej gali nawet gdyby mu ktoś jakimś cudem coś takiego załatwił, bo ma w sobie odrobinę krytycyzmu. ona sama powinna wiedzieć, że się nie nadaje, mogła się stresować, ale nie powinno być po niej widać stresu!!!!!! ludzie dlatego bierze się do takich przedsięwzięć profesjonalistów!!!!!!!!!!!!! oprócz strojenia się w fatałaszki, oprócz udawania seksownej nie potrafi nic, no oprócz tańca, choć teraz jak ten taniec olała, to pewnie też gorzej jej idzie. Herbusiowa powinna dać sobie spokój z tv a ci którzy za kasę jej słodzą, powinni przejrzeć na oczy, że piękne wywiady, zdjęcia i artykuły o niej nie zmylą ludzi, bo każdy ma oczy, jej żałosna ”gra aktorska” jej żałosne udawanie kobiety z klasą do nikogo nie przemówi, dajcie nam od niej odpocząć

Podobne posty:

/* */?>