www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy wybrały Zabawkę Roku!

Znani rodzice wybrali zabawkowe hity na Święta. Finał ósmej edycji konkursu Zabawka Roku i Nagroda Rodziców zakończony. Jurorzy testowali zabawki i akcesoria dla dzieci z wypiekami na twarzach

Pomysłodawcy konkursu, serwis Zabawkowicz.pl, zorganizowali testy najciekawszych zabawek i przedmiotów dla dzieci tego sezonu. W malowniczo położonym hotelu Brant w Wiązownej pod Warszawą Jurorzy konkursu uczestniczyli w kilkudziesięciu warsztatach kreatywnych. Było mnóstwo emocji, zaskoczeń i śmiechu.

Tegoroczne jury, w skład którego weszli m.in. znani rodzice: Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Malinowska, Dorota Gardias, Małgorzata Kosik, Maciej Zakościelny, Joanna Racewicz, Jakub Wesołowski, Agnieszka Mrozińska , Łukasz Nowicki, Wojciech Błach, Viola Kołakowska, Anna Dec a także najważniejsi dziennikarze w branży, przyglądało się i samo sprawdzało, jak można się dzisiaj bawić.

Produkty ze znakiem jakości Zabawka Roku i Nagroda Rodziców już niedługo będzie można znaleźć w sklepach. Docenione przedmioty nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale cechują się pomysłowością i wyjątkową estetyką wykonania.

 

 

_02

_03

_04

_05

_06

_07

_08

_09

_10

_11

_12

_13

_14

_15

_16

_17

_18

_19

_20

_21

_22

_23


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>