www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na 75. urodzinach Bohdana Łazuki

W czwartek w warszawskim klubie “Nova Maska” Michała Milowicza odbyła się niecodzienna impreza. Tego dnia bowiem swoje 75. urodziny obchodził Bohdan Łazuka.

 

 

Dzień dla mistrza zapowiadał się spokojnie.
Wybraliśmy się z tatą na kolację urodzinową, najtrudniejsze zadanie okazało się do wykonania przed klubem. Tata, kiedy zobaczył jednego z fotoreporterów, od razu chciał zmienić kierunek. Powiedział „tam jest jakaś impreza, idźmy do innego lokalu”. Było trudno, ale udało się wprowadzić zniechęconego ojca do Novej Maski. Po wejściu tacie od razu zmienił się humor. Był zaskoczony i wzruszony – opowiada córka mistrza, Olga Łazuka.

A na miejscu czekało na niego wielu przyjaciół. Wśród gości znaleźli się m.in. Jerzy Gruza, Daniel Olbrychski, Andrzej Dąbrowski, Arkadiusz Wełna, Tadeusz Ross, Tadeusz Drozda, Roman Kłosowski, Agnieszka Krukówna i wiele innych gwiazd.

W trakcie jubileuszowej imprezy dla mistrza swoje występy wykonali również: Michał Milowicz, Alicja Węgorzewska, K.A.S.A., Paweł Kukiz, Stan Borys , a nawet córka Olga, wykonując dla ojca taniec Zumba. Wrażenie na Bohdanie Łazuce zrobiła również klubowa aranżacja jego utworu “Bohdan trzymaj się”, stworzona przez DJ Lorda i Michała Milowicza, ukrywającego się w tym przypadku pod pseudonimem “Bolec” znanym z filmu “Chłopaki nie płaczą”. Według gości utwór ten ma szansę stać się hitem tegorocznego karnawału, a posłuchać można go pod adresem: http://youtu.be/N49JnbVEXXQ

Organizacją całej imprezy zajął się jej pomysłodawca Sebastian Jarmolski, znany w środowisku klubowym jako DJ Lord.


Wpisz komentarz

  1. 22 listopada 2013 02:39

    Anonim:

    Na zdjęciu Ewa Dani Sikocińska ,która na 75 urodzinach Bogdana Łazuki zaśpiewała , przy ogromnym aplauzie publiczności utwór „New York, New York”

Podobne posty:

/* */?>