www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy, które urodziły w 2014 roku

Mijający rok dla wielu gwiazd był rokiem przełomowym, bowiem w ich życiu pojawił się nowy członek rodziny.

Mamami – po raz pierwszy lub kolekjny – zostały m.in. Małgorzata Kożuchowska, Anna Czartoryska, Ada Fijał, Kaja Śródka, Monika Mrozowska i  Małgorzata Lewińska.

Zobaczcie kto jeszcze urodził w 2014 roku!

foto: mwmedia


Wpisz komentarz

  1. 18 października 2015 01:06

    Celso:

    RedHat doskonale zdaje sobię sprawę, że Fedory nie inaltsują ludzie ktf3rzy nigdy nie mieli styczności z Linuxem a tacy ktf3rzy już trochę liznęli tematu i chcą platformy bardzo bezpiecznej i nadającej się do wszystkiego (srv/desktop do przegladarki/maszyna dla programisty). Ich nie trzeba przekonywać na siłę (patrz jak się ten pulpit błyszczy, o jaka fajna kostka pulpitu, zajebiaszcze ikony itp.) Oni sami sobie stworzą fajne i przystępne środowisko pracy.A co do przystosowywania masz jakiś wybf3r pakietf3w w Ubu ? Jakoś nie widziałem.Zresztą jakby ktoś nie pamiętał to przypomnę, że Fedora jest poligonem dla testowania wszelkich nowości na dużej bazie użytkownikf3w przed wprowadzeniem do RHEL. Co wcale nie przeszkadza w użytkowaniu tego systemu na codzień bo nie wwalają tam wszystkiego co nie działa. Po prostu mają dużą ilośc informacji zwrotnych (na co można się zgodzić przy instalacji systemu wyskakuje komunikat i potwierdzenie decyzji w przypadku odmowy) od użytkownikf3w.Więc komentarze jak to wygląda zostawcie na forum Ubuntu a powiedzcie może jakie zmiany są w Sofcie ? To IMO jest najważniejsze.

  2. 18 października 2015 01:25

    ForzamipiaceilDeborailenia:

    Zmiany oprogramowania możesz sobie zbacozyć na stronie a ja zaznaczyłem, że dla mnie wygląd się liczy. Od dłuższego czasu nie mam problemf3w ze sprzętem i oprogramowaniem to skupiam się na tym co kuleje w Fedorze a jest nim design. Co do docelowych uzytkownikf3w to bym się tak nie upierał przy twoim stanowisku. Jeśli chcą zwiekszać bazę uzytkownikf3w to muszą popracować nad wyglądem. System jest już tak prosty, że wg. nie pozostaje nic innego.Dobrze, że znaznaczyłeś ‚IMO’ bo kazdy może mieć swoje zdanie. Ja moje zaprezentowałem w tym poście. A komentarz o forum Ubuntu możesz sobie zachować dla siebie, szufladkowanie ludzi na podstawie dystrybucji?

Podobne posty:

/* */?>