www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy jesiennej ramówki TVP

Jesienią sporo ciekawych zmian przygotowanych przez kanały TVP. Największe hity i największe niespodzianki zaprezentowały w siedzibie na Woronicza gwiazdy stacji, nowe twarze oraz znani i popularni prezenterzy i aktorzy.

Wśród gości znaleźli się min. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak – przedstawiciele serialu „Rodzinka.pl”, gwiazda nowego serialu „Wiadomości z drugiej ręki” – Magdalena Łaska, Joanna Koroniewska, Ada Fijał, Agnieszka Szulim, Paulina Chylewska, Agata Konarska, Tomasz Raczek, Jerzy Zelnik, Anna Popek, Grażyna Szapołowska, Piotr Kraśko oraz prowadząca całą konferencję, Grażyna Torbicka.

Widzowie Jedynki będą mogli obejrzeć nowy serial pt. „Rezydencja„, w którym grają m.in. Anna Cieślak, Jan Wieczorkowski, Jerzy Zelnik, Grażyna Szapołowska i Katarzyna Figura. Nie zabraknie miejsca dla kontynuacji takich seriali, jak: „Życie nad rozlewiskiem”, „Ojciec Mateusz”, „Plebania” i „Klan”.

Na antenie TVP1 zagości także nowy talk show „Lubię to!„, prowadzony przez Piotra Kędzierskiego, który „będzie starał się udowodnić widzom, że kultura, to nie jedynie zawartość bakterii w jogurcie, ale coś, bez czego życie traci smak”.

Od pierwszej soboty września o godz. 20 w TVP2 będzie można zobaczyć nowy talent show – „The voice of Poland„. Jurorami w nim są Ania Dąbrowska, Kayah, Andrzej Piaseczny i Adam Darski „Nergal”.
W jesiennej ramówce Dwójki także kolejne sezony seriali „Czas honoru”, „Rodzinka.pl”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia” i „Na dobre i na złe”. Nowością będzie prezentujący świat mediów serial komediowy „Wiadomości z drugiej ręki”.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>