www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy jesiennej ramówki TVN

Anna Mucha w ciąży, Kuba Wojewódzki, Filip Bobek, Kinga Rusin i inne gwiazdy związane ze stacją zaprezentowały nowości, które jesienią pojawią się na antenie TVN.

 

Z nowości w jesiennej ramówce należy wymienić przede wszystkim serial „Wszyscy kochają Romana„. Będzie to polska wersja popularnego w Ameryce, ale znanego i u nas sitcomu „Wszyscy kochają Raymonda”, a w rolach głównych zobaczymy Bartka Kasprzykowskiego, Anetę Todorczuk-Perchuć oraz Annę Seniuk.

Kolejna serialowa nowość to „Układ warszawski” o policjantach z warszawskiego komisariatu na Czerniakowskiej, w którym zagrają m.in. Lesław Żurek, Jan Englert, Olga Bołądź, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Herman, Adam Ferency, Bartłomiej Topa i Alan Andersz.

Szymon Majewski będzie gospodarzem nowego programu „ADHD TV„, w którym będzie zakładał nową telewizję o charakterze informacyjno-rozrywkowym. Pojawi się również nowy teleturniej – „Milion w minutę„, który poprowadzi Marcin Prokop. Uczestnicy programu, aby wygrać milion złotych, będą musieli wykonać postawione przed nimi nietuzinkowe zadania, na wykonanie każdego mieć będą zaledwie minutę.

Nie zabraknie natomiast sprawdzonych przebojów: czwartej edycji „Mam talent!„, w której Kubę Wojewódzkiego zastąpi Robert Kozyra, „Kuchennych rewolucjiMagdy Gessler, drugiej edycji „Top model. Zostań modelką” oraz 13. edycji „Tańca z gwiazdami„, w której naprawdę sporo zmian! Nową prowadzącą będzie Natasza Urbańska, towarzyszyć jej będzie Piotr Gąsowski, w jury także nowe twarze: Jolanta Fraszyńska i Janusz Józefowicz.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>