www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy jesiennej ramówki Polsat Cafe – galeria zdjęć

Katarzyna Skrzynecka, Dorota Wróblewska, Katarzyna Burzyńska, Elżbieta Zającówna, Karina Kunkiewicz i Katarzyna Romanowska zostały nowymi twarzami kanału Polsat Cafe.

W jesiennej ramówce Polsat Cafe znalazły się cztery nowe, polskie programy: „Miłość jak z powieści„, „Gotowe na zmiany„, „Eliksir młodości” oraz „Ciekawe świata„.

W „Miłości jak z powieści” jego bohaterowie oraz prowadząca – Katarzyna Skrzynecka udowodnią, że wielkie uczucie może przydarzyć się każdej kobiecie. Przedstawione zostaną historie miłosne znanych ludzi a także kulisy małżeństw gorących par show biznesu. Bohaterami programu będą między innymi: Agata i Marek Kościkiewiczowie, Krzysztof i Katarzyna Respondkowie, Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Elżbieta Zającówna i Katarzyna Romanowska w programie „Gotowe na zmiany” przedstawią historie kobiet, których problemy wymagają interwencji skalpela. Katarzyna Romanowska opowie o rodzajach operacji plastycznych i będzie towarzyszyć bohaterce na spotkaniach z lekarzami. Elżbieta Zającówna pomoże znaleźć fryzjerów i stylistów, którzy dokończą przemianę.

W poradniku „Eliksir młodości” prowadząca Pola Czarnecka zaprezentuje najmniej i najbardziej inwazyjne sposoby walki z procesem starzenia. W programie nie zabraknie praktycznych porad ekspertów z zakresu, dietetyki i dermatologii. Widzowie dowiedzą się, jak radzić sobie z istniejącymi problemami, ale też jak im zapobiegać oraz jakie metody stosują polskie celebrytki.

Program „Ciekawe świata” poprowadzą Dorota Wróblewska i Karina Kunkiewicz, które odwiedzą dalekie kraje w poszukiwaniu stylu. W swojej podróży zatrzymają się m.in. w Kenii, Turcji, Hiszpanii i Grecji, aby pokazać widzom, jak wygląda życie tamtejszych kobiet, jak się ubierają i jakie trendy modowe wybierają.

Nie zabraknie oczywiście kontynuacji. Trzeciej edycji prowadzonego przez Kasię Cichopek programu „Sexy mama”, drugiej edycji programu „Przychodzi baba do lekarza” Grażyny Wolszczak, programu „Pozamiatane” z Magdaleną Wójcik w roli głównej oraz „Fabryki Urody” , którą poprowadzi Dorota Chotecka.

aka

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>