www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy – jakie są, każdy widzi

Najgorzej ubiera się Grażyna Wolszczak, a nasze gwiazdy wcale nie kochają się tak bardzo, jak to deklarują. Tego dowiedzieliśmy się z premierowego odcinka nowego programu rozrywkowego „Ranking gwiazd”.


W programie 10 znanych kobiet odpowiada na trudne, dowcipne, a czasami wręcz nieprzyjemne pytania. Te same pytania zadawane są wcześniej 100 mężczyznom, a na podstawie ich odpowiedzi tworzone są rankingi, które zostają zaprezentowane w programie. Gwiazdy mogą porównać to, co same o sobie myślą z opinią swoich koleżanek oraz ze swoim wizerunkiem funkcjonującym wśród mężczyzn.

W pierwszej edycji programu emitowanego na antenie telewizji Polsat gwiazdami, które poddają się osądowi są Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Joanna Liszowska, Ewa Szabatin, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Sowińska, Weronika Rosati, Aleksandra Kwaśniewska, Anna Dereszowska i Grażyna Wolszczak. Nad całością panuje prowadzący Borys Szyc.

W pierwszym odcinku, w którym pytanie dotyczyło ubioru, a więc sprawy dosyć drażliwej dla kobiet, na szczęście nie miał zbyt wiele do roboty. Obyło się bez rękoczynów, chociaż przy okazji wyszło na jaw, że nasze gwiazdy, publicznie deklarujące wielką przyjaźń, potrafią sobie nieźle dociąć. Nagle okazało się, że panie krytykują a to zbyt jaskrawe, a to zbyt pastelowe kolory. To, że strój zbyt wiele odsłania i to, że zbyt wiele zakrywa. Zupełnie, jak… panowie.
Ostateczny werdykt w tym programie wydają ci ostatni, a zdaniem mężczyzn najgorzej ubiera się Grażyna Wolszczak – bo czasami „mogłaby zaszaleć”. Panom nie podoba się również to, że w jej kreacjach „jest za mało seksu”.

Ciekawe czego gwiazdy dowiedzą się o sobie w kolejnych odcinkach?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>