www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy czerpią radość z życia

„Pokaż innym jak czerpiesz radość z życia” to motto kalendarza na rok 2011, który od dziś jest dostępny w sprzedaży. W projekt zaangażowało się 12 znanych osób:

Michał Bąkiewicz, Katarzyna Dowbor, Dorota Gardias, Monika Jarosińska, Patricia Kazadi, Marcin Kwaśny, Alżbeta Lenska, Michał Lesień, Rafał Patyra, Michał Piróg, Małgorzata Potocka i Janusz Tylman, którzy na zdjęciach prezentują swoje hobby, pasje bądź to, w jaki sposób lubią spędzać wolny czas.

Mecenasem kalendarza jest firma Lenovo, światowy producent komputerów przenośnych i stacjonarnych. Całkowity zysk ze sprzedaży zostanie przekazany Fundacji SYNAPSIS, która od 20 lat realizuje misję pomocy dzieciom i osobom dorosłym dotkniętym autyzmem. Kalendarz można nabyć poprzez Partnerów projektu: Allegro – na aukcji charytatywnej www.kalendarz2011.allegro.pl oraz na platformie handlowej groupon.pl

Zdecydowaliśmy się pomóc Fundacji SYNAPSIS, gdyż Jej działalność daje szansę wielu osobom czerpać radość z życia, a pod takim właśnie „hasłem” promujemy nasze produkty – mówi Tomasz Byskosz Marketing Manager firmy Lenovo. Dziękuję Wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację tego projektu, a w szczególności Twarzom kalendarza, za ich otwartość na potrzeby społeczne – dodaje.

aka

dowbor_katarzynagardias_dorota

MONIKA JAROSIŃSKA

MONIKA JAROSIŃSKA

kazadi_patricia

okladka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>