www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy bez matury

Kto by pomyślał, że bez świadectwa dojrzałości jest sama Edyta Górniak, a nawet Andrzej Wajda!

„Nie matura a chęć szczera, zrobi z ciebie.. gwiazdę”. Z takiego założenia wyszło kilku bardzo znanych celebrytów. Kiedy rocznik Edyty Górniak przystępował do matury, tak się złożyło, że Janusz Józefowicz zaprosił ją do musicalu „Metro”. Porzuciła więc technikum pszczelarskie w Kluczborku i oddała się pasji muzycznej.

Robert Gawliński jako 19-latek zamiast się uczyć wolał tworzyć ostre brzmienia. Został liderem zespołu punkowego Gniew. Rzucił szkołę, a po kilku latach stworzył zespół Wilki, z którym do dziś odnosi sukcesy.

Ich koledzy „po fachu”, którzy nie mają matury:  Agnieszka Chylińska, Zbigniew Hołdys i Maciej Maleńczuk. Co ciekawe, świadectwa dojrzałości nie uzyskał sam Andrzej Wajda oraz Grażyna Szapołowska.  Do egzaminu nie podeszła też Paulina Młynarska!

Amerykańskiego odpowiednika matury nie ma na przykład Nicolas Cage. Już jako nastolatek zrezygnował ze szkoły, a znajomości pozwoliły mu wspiąć się na szczyt. Dziś jest szczęśliwym właścicielem Oscara i Złotego Globu.

Jednak przestrzegamy: oddanie się wyłącznie pasjom i liczenie na mannę z nieba jest wyłącznie głupotą.. W showbiznesie kariera często trwa tylko kilka „minut”, a gdy wszyscy zapomną, można zostać na lodzie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>