www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy będą gotować w „Hell’s Kitchen”

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Hell’s Kitchen” razem z uczestnikami gotować będą gwiazdy.

Na pierwszy ogień pójdą Zygmunt Chajzer i Elżbieta Romanowska.

foto: mwmedia

Aktorka i prezenter wspólnie z uczestnikami „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” będą musieli przygotować dania, których smak i wygląd będzie oceniał jak zawsze surowy Wojciech Modest Amaro. Elżbieta i Zygmunt nie mogą liczyć na taryfę ulgową zarówno ze strony piekielnego szefa, jak i jego zastępców, Pauliny Sawickiej i Piotra Ogińskiego.

Na początku myślałam, że będzie to fajna zabawa, będzie wesoło. A tu się okazało, że nie jest mi do śmiechu. Było piekielnie ciężko. Strasznie waliło mi serce i gdy stanęłam w „Hell’s Kitchen” poczułam się kompletnie bezsilna. Miałam wrażenie, że nic nie potrafię, nic nie pamiętam i nic nie wiem – wspomina Elżbieta Romanowska.

Starałem się głównie nie przeszkadzać uczestnikom (śmiech). Cieszy mnie to, że byłem traktowany tak samo jak osoby, które walczą o nagrodę główną. Jestem zaskoczony, ponieważ gotując wspólnie z uczestnikami udzieliły mi się emocje, które panują tam, na co dzień. Poza tym byłem bardzo ciekawy, jak moją pracę oceni sam szef Amaro – mówi Zygmunt Chajzer.

Co ciekawe, gwiazdy będą musiały wziąć udział w karze i nagrodzie. Kto będzie cieszył się ze zwycięstwa? Komu przyjdzie przełknąć gorycz porażki? Przekonamy się już w najbliższy wtorek o godzinie 20.05 w Polsacie.

Trzecia polska edycja najsłynniejszego kulinarnego reality show na świecie – „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” – w każdy wtorek, o godzinie 20:05, tylko w Telewizji POLSAT!
Zapraszamy również na oficjalny profil programu na Facebooku – www.facebook.com/hellskitchenpolska!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>