www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy balują na otwarciu Lejdis Club!

W weekend w Poznaniu odbyło się huczne otwarcie nowego klubu Lejdis Club znajdującego się w samym sercu stolicy Wielkopolski na Starym Rynku 85. Oczywiście, na czerwonym klubowym dywanie pojawili się liczni celebryci, a także gwiazdy polskiego showbiznesu oraz sportu.

Znaleźli się wśród nich m.in: Kasia Bujakiewicz, znana z serialu Lekarze Agnieszka Więdłocha, Wawrzyniec Prasek, Zula Walkowiak, Weronika Trittner, Misiek Koterski, Liber, Piotr Świerczewski, Piotr Reiss, Robert Kochanek, Yossarian Malewski, czy też Magdalena Godlewska.

Imprezę dla licznie zgromadzonych tego wieczoru przedstawicieli Wielkopolskiego biznesu, oraz mody poprowadziła jedna z najpopularniejszych polskich modelek Ilona Felicjańska, której towarzyszył w prowadzeniu Patryk Boro, organizator wieczoru.

Z pewnością Lejdis Club, tak jak mówiła Ilona – jeżeli się postara ma szansę stać się miejsce dla kobiet, zgromadzającym kobiet, które chcą w życiu coś osiągnąć i mają coś do przekazania. Nie wątpię w to, iż również mężczyźni znajdą w nim swoje miejsce w końcu, w jakim klubie znajdą więcej kobiet niż w miejscu dla nich stworzonym? Miejsce przyszłościowo ma być przeznaczone na wszelkie produkcje modowe, jak i filmowe, a jego ekskluzywny i nowoczesny wygląd tylko w tym mogą pomóc. – mówi Patryk Boro, właściciel Celebration Productions, firmy odpowiadającej za produkcję wydarzenia.

Spektakularny okazał się pochód Rzymian z Legionu X, którzy w pewnym momencie zaczęli bawić się wraz z gośćmi imprezy, oraz tańczyć z Paniami zgromadzonymi zarówno przed klubem, jak i w klubie, w którym zagrał znany szerokiej publiczności Wawrzyniec Prasek. Jednak to nie Rzymianie rozpalili umysły i fantazje Lejdis, a liczne występy grupy Chippendales.


Wpisz komentarz

  1. 29 maja 2013 19:26

    bez nicku:

    Klubik przerobiony z sali wykładowej na dyskoteke. Loże ze sztucznej skóry. Idealne miejsce dla pań, które chcą coś osiągnąć i przekazać. Co też ta Felicjańska wygaduje. To miejsce na wyciąganie kasy od naiwniaków i debili. A wmawia się, że kultowe. Ehhh

Podobne posty:

/* */?>