www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdorskie Anny na sesji

Aż osiem wspaniałych Ann wzięło udział w niezwykłej sesji zdjęciowej.

Kilka dni temu w Warszawie odbyła się wyjątkowa sesja zdjęciowa związana z Galą Anny dla Anny Dymnej z udziałem niezwykłych kobiet. Były to: Anna Dymna, Anna Popek, Anna Dereszowska, Anna Maruszeczko, Anna Guzik, Anna Korcz, Anna Samusionek oraz Anna Mirska-Perry – twórca Gali i pomysłodawczyni sesji, która już po raz piąty zaprosiła do wsparcia tej akcji znane Anie.

– Atmosfera sesji była niesamowita, magiczna, cała ekipa pracowała z ogromną satysfakcją i zaangażowaniem. Wszyscy pojawili się tu dla Anny Dymnej i wspierali to przedsięwzięcie charytatywnie – mówi Anna Mirska-Perry.
Anna Dymna natomiast powiedziała: – Dziękuję wam wszystkim. Dowiedziałam się, iż jesteście tu, bo chcecie tu być. Dzięki temu pomożemy dwóm niepełnosprawnym dziewczynom, które bardzo tego potrzebują.

Sesja była niezwykła nie tylko z uwagi na skład osobowy (osiem wspaniałych Ann), cel (pomoc dwóm niepełnosprawnym podopiecznym fundacji „Mimo Wszystko”), okazję (jubileusz Gali dobroczynnej Anny dla Anny Dymnej,) ale także z uwagi na obecne w studiu zwierzęta – przepiękne konie, które nawiązywały do natury i przypominały, iż ludzie są tylko jej częścią i wskazywały nasze miejsce „w szeregu”.

Fotografowie sesji znanych Ann to Magdalena i Adam Lewanowiczowie, sesja zorganizowana była w powiązaniu z Galą Anny dla Anny Dymnej, która już za kilka tygodni odbędzie się w stolicy po raz piąty, zaś wybrane zdjęcia z sesji zostaną powiększone i sprzedane podczas Gali Anny dla Anny Dymnej. Powstanie także książka ze wszystkimi zdjęciami w wersji limitowanej (300 szt.).

aka

anna-guzik-podpatruje-efekt-pracy-na-planie-w-komputerze-z-lewej-strony-fotograf-magdalena-lewanowicz

anna-samusionek-patrzy-na-anie-dereszowska-na-koniu

od-lewej-anna-mirska-perry-pomyslodawczyni-gali-sebastian-plachta-anna-dymna-09112010


Wpisz komentarz

  1. 27 listopada 2010 07:46

    Anny dla Anny Dymnej | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale:

    […] Aukcja realizowana będzie do 8 grudnia pod adresem annydlaanny.wp.pl. Tym razem podczas licytacji użytkownicy mogą powalczyć o zdjęcia ze specjalnej sesji zdjęciowej. Uczestniczyły w niej: Anna Dymna, Anna Dereszowska, Anna Maruszeczko, Anna Guzik, Anna Korcz, Anna Samusionek oraz Anna Mirska-Perry (zdjęcia z sesji prezentowaliśmy tutaj). […]

Podobne posty:

/* */?>