www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazda wraca na boisko

Jak się okazuje, można przez rok grzać ławkę rezerwowych, a wciąż podpisywać gwiazdorskie kontrakty. I to nie tylko w szołbiznesie!

Firma Castrol, oficjalny Sponsor UEFA EURO 2012, podpisała kontrakt ambasadorski z Jerzym Dudkiem. Na mocy umowy jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy – choć od dawna niewidoczny na boiskach – będzie wspierał realizację projektu sponsoringowego związanego z UEFA EURO 2012.

Podczas Mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii ambasadorami Castrol byli Arsene Wenger, Pierluigi Collina, Ottmar Hitzfeld i Emilio Butragueño. Międzynarodowi eksperci przybliżali kibicom narzędzia statystyczne i pomagali im zrozumieć mechanizmy rządzące na boisku. Przed mundialem w RPA Castrol podpisał umowy ambasadorskie z wieloma gwiazdami futbolu z całego świata, w tym z Arsenem Wengerem. Twarzą Castrol został Cristiano Ronaldo, dzięki czemu dziennikarze i fani futbolu mogli spotkać się z jednym z najlepszych piłkarzy świata, poznać jego opinie o innych zawodnikach, a nawet … wspólnie potrenować. Przed UEFA EURO 2012, największym wydarzeniem piłkarskim, które odbędzie się m.in. na terenie Polski, Castrol postanowił rozpocząć współpracę z zawodnikiem szczególnie lubianym przez kibiców z naszego kraju i dlatego do galerii sław- ambasadorów marki dołączył Jerzy Dudek.

W ramach umowy ambasadorskiej Jerzy Dudek będzie komentował wydarzenia piłkarskie przed UEFA EURO 2012 i w trakcie samego turnieju, pojawi się na wybranych imprezach dla mediów, klientów i kibiców, a w promocjach konsumenckich będzie można wygrać gadżety z autografem i spotkania z polskim bramkarzem.

aka

j-dudek-castrol2


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>