www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazda „Przyjaciółek” zastąpi cieżarną Katarzynę Zielińską

Karolina Nowakowska, którą oglądamy w serialu „Przyjaciółki”, a niebawem znów zagości w „Na wspólnej”, zastąpi ciężarną Katarzynę Zielińską na deskach teatru. Przedstawienie „Komedia o napadzie na bank” w reżyserii Tomasza Dutkiewicza (którego zobaczyć możemy także na scenie) rozgrywa się w latach 50-tych ubiegłego stulecia.  Rok po premierze w Londynie, możemy ją oglądać na deskach Teatru Komedia i przenosić się do prowincjonalnego miasteczka w Stanach Zjednoczonych. Spektakl opowiada historię nieudanego napadu na bank, w którym znajdował się bezcenny diament – obok złodziejskiej atmosfery przedstawienia, na widza czekać będzie wiele gagów i dowcipów, które na pewno pozwolą oderwać się od rzeczywistości i dać się przenieść w klimat tamtych lat.

Do końca października w jednej z głównych ról występować będzie Katarzyna Zielińska, ale już od listopada zobaczymy Karolinę Nowakowską, która na pewno świetnie się sprawdzi. W pozostałych rolach grają m.in.: Katarzyna Żak, Jan Jankowski, Przemysław Sadowski, Rafał Cieszyński, Tomasz Sapryk.

Karolina Nowakowska z Teatrem Komedia związana jest od wielu lat. Mogliśmy ją oglądać m.in. w „Podwójnej rezerwacji”, „Dziewczynach z kalendarza”, czy „Klejnotach”.


nowakowska_zielinska

foto: KAT PIWECKA

nowakowska_zielinska_02

foto: KAT PIWECKA
nowakowska_zielinska

foto: KAT PIWECKA

nowakowska_zielinska_03

foto: KAT PIWECKA

nowakowska_zielinska_04

nowakowska_zielinska_05

nowakowska_zielinska_06

nowakowska_zielinska_07

nowakowska_zielinska_08

nowakowska_zielinska_09


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>