www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazda „Przyjaciółek” mówi stanowcze „nie” rozbieranym sesjom!

Małgorzata Socha, jedna z najpiękniejszych polskich aktorek, gwiazda „Przyjaciółek” może poszczycić się nienaganną figurą. W wywiadzie dla „Twojego Stylu” deklaruje, że nie przyjmie żadnej propozycji sesji do męskiego miesięcznika.


– Za każdym razem mówię „nie”. Uważam, że nie jest mi to do niczego potrzebne. Zawsze słyszę argument: „Zrób to dla siebie”. I pewnie mogłabym, tylko dlaczego cała Polska ma oglądać rozebraną Sochę? Film to inna sprawa. Nagość pojawia się tu z jakiegoś powodu.

W serialu „Przyjaciółki” Małgorzata Socha już szósty sezon gra wrażliwą i romantyczną Ingę. Nowa seria serialu to nowe wyzwania dla jej bohaterki.

Inga złapała wiatr w żagle, a jej urok bardzo szybko dostrzegł Robert (Krzysztof Wieszczek). Inga jeszcze nigdy nie była tak zmysłowa! – Niech dziewczyna zacznie wreszcie korzystać z życia – mówi o swojej bohaterce Małgosia Socha.

Kolejny odcinek „Przyjaciółek” już w najbliższy czwartek, o godzinie 21:05 w Polsacie, a w nim Inga postanawia skorzystać z wolnego wieczoru i zabawić się z Robertem. Stroi się długo i wychodzi na randkę! Jak skończy się ich wspólny wieczór? Czy Inga i Robert dadzą się ponieść namiętności?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>