www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiady na gali plebiscytu Serce dla Zwierząt

19 czerwca w Pałacu Sobańskich odbyła się gala finałowa 10. edycji plebiscytu Serce dla Zwierząt, organizowanego przez miesięcznik Mój Pies. Nagroda przyznawana jest osobom o dużym sercu i empatii dla czworonogów, ludziom wrażliwym na los zwierząt, walczących o poprawę ich bytu.

W uroczystości udział wzięło wiele gwiaz walczących o prawa zwierząt, m.in. Michał Olszański, Piotr Kukulski, Majka Jeżowska, Katarzyna Kwiatkowska, Sambor Czarnota i Urszula Dudziak.


Wpisz komentarz

  1. 24 czerwca 2013 07:43

    zjj_wwa:

    No szkoda, że Majka Jeżowska o prawa ludzi nie walczy, tak jak o prawa zwierząt.
    A swoją drogą – jej kolega/rodzina/znajomy po fachu nikogo tam na tej imprezie nie pobił ? Policja nie przyjeżdżała ? Tak jak w nocy z 23 na 24.06.2013r. na interwencję nocną do mieszkania Majki Jeżowskiej w sprawie burdy, awantury domowej i bijatyki ? No bo warto wyjaśnić, iż Majka Jeżowska udostępnia swoje mieszkanie jakiemuś bandycie, który bijatyki po nocach urządza, orgie do trzeciej nad ranem, mir domowy zakłóca, ciszę nocną łamie, sąsiadów okalecza, tak że aż interwencje policji i przyjazdy pogotowia potrzebne są. Zastanówcie się dwa razy, zanim weźmiecie swoje dzieci na koncert tej Pani, (o zwierzętach nawet nie wspominam – bo też zostaną skopane po twarzy i po brzuchu – tak jak ten lokator, przez tego znajomego Pani Jeżowskiej) czy aby na ten koncert swojego kolegi ze swojego mieszkania nie przyprowadzi … Zastanówcie się DOBRZE !

Podobne posty:

/* */?>