www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Guzowska Cię obroni!

Już dzisiaj mistrzyni świata będzie uczyć kobiet samoobrony!

Już dziś, w sobotę 19 marca w godzinach od 12:00 do 18.00 w Galerii Kalisz zagości wiosna a razem z nią Iwona Guzowska.

Celem akcji „Aktywna wiosna w Galerii” jest pokazanie kobietom jak unikać niebezpieczeństw związanych z atakiem, gwałtem, kradzieżą i rozbojem. Każda kobieta pozna techniki przydatne w konfrontacji fizycznej z przeciwnikiem. Nauczy się błyskawicznych i prostych ruchów, których celem jest obrona życia.

Warsztaty samoobrony poprowadzi wielokrotna Mistrzyni Świata i Europy w kick-boxingu i boksie, czterokrotna zdobywczyni Pucharu Świata w kick-boxingu, a także Mistrzyni Holandii w kick-boxingu, Mistrzyni Finlandii w kick-boxingu, siedmiokrotna Mistrzyni Polski, poseł na Sejm VI kadencji – Iwona Guzowska.

Każdy klient będzie miał okazję zdobyć autograf gwiazdy i zrobić sobie z nią zdjęcie na specjalnie przygotowanym stanowisku VIP. W trakcie imprezy każdy klient Galerii będzie mógł zawalczyć w konkursie o atrakcyjne nagrody (odtwarzacze DVD i MP3, a dla najmłodszych puzzle). Podczas imprezy odbędą się także warsztaty jogi oraz porady dietetyka.

Całą imprezę poprowadzą na wesoło Ela Wycech – uczestniczka programu „Stand up. Zabij mnie śmiechem” oraz kabareciarz Damian Berent .

aka

guzowska


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>