www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Grzeczna Maja Hirsch

Jakim dzieckiem była popularna aktorka? Choć przeżyła trudne momenty i brak akceptacji ze strony rówieśników, Maja Hirsch była grzeczną dziewczynką!

Popularna aktorka postanowiła powspominać swoje dzieciństwo na łamach „Super Expressu”. Malo kto wie, że Maja urodziła się w Rosji:
– Pierwsze skojarzenie, jakie pojawia się w mojej głowie, gdy myślę o dzieciństwie, to mała miejscowość pod Moskwą, która nazywała się Leśne Miasteczko.– mówi aktorka- Moja mama Galina jest rodowitą Rosjanką i w tym miasteczku mieszkała moja babcia. Jeździliśmy tam dosyć często. Pamiętam, że gdy byłam dzieckiem, trudno mi było zrozumieć, dlaczego tu w Polsce wyzywają nas od Ruskich, a tam w Rosji od Polaków. Dziś cieszę się, że mam takie korzenie. Poza tym byłam grzecznym dzieckiem. Jak wspomina moja mama, głównie milczałam i dużo się uśmiechałam. Zaczęłam być ekstrawertyczna dopiero, gdy skończyłam siedem lat i zaczęłam edukację w podstawówce. Nauka szła mi nieźle, ale wciąż miałam obniżoną ocenę z zachowania za gadanie.

Nic dziwnego więc, że Maja Hirsch została aktorką. Jej przygody z dzieciństwa wiele mówią też o tym, dlaczego dziś aktorka nie próbuje na siłę zaistnieć dzięki ekscesom:
– Wychowywałam się na warszawskim Grochowie, na osiedlu Majdańska. W dzieciństwie trochę się szlajałam z chłopakami po ulicach, ale dosyć szybko zaangażowałam się w ZHR. – wspomina Maja – Harcerstwo wychowywało mnie chyba bardziej niż moi rodzice. To nie było noszenie mundurków, a za rogiem popalanie papierosków, ale porządny skauting. Muszę przyznać, że to ustawiło mi mocno moją młodość. W liceum nie chodziłam ani na papierosa, ani piwko. Do 19. roku życia nie piłam alkoholu. Owszem, chodziłam na dyskoteki, uwielbiałam tańczyć, ale bawiłam się bez niczego.

Dziś aktorka śmieje się, że już się wyszalała, bo dziś kompletnie nie ma na to czasu…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>