www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Grochola o swoim optymizmie

Cieszę się życiem nadal i mam nadzieję cieszyć się jeszcze długo”. Pisarka wręcz tryska energią.

Mieliśmy okazję bliżej ją poznać dzięki programowi „Taniec z gwiazdami”, który sprawił, że zaczęła bardzo chętnie rozmawiać z prasą. Co powiedziała tym razem?

Coś się kończyło, coś się zaczynało. U mnie zawsze tak było. Może jestem takim typem. Ale cokolwiek bym robiła, traktowałam to jako nowe doświadczenie, dające mi siłę do życia. Moje życie nie znosi pustki. To chyba jeden z moich najszczęśliwszych okresów od kilku lat, nie wiązałabym tego wyłącznie z udziałem w „Tańcu z gwiazdami”, choć niewątpliwie ten program dał mi dużo pozytywnych wibracji. Zatańczyłam w nim dla własnej przyjemności, dla siebie. A przy okazji udowodniłam nie tylko sobie, że świat również należy do kobiet dojrzałych. Zaraz jadę na swoje ukochane Mazury. Prognozy pogodowe nie są najlepsze, ale mnie deszcz także cieszy. Bo przecież deszcz może też lać na wesoło – i niech tak leje”– wyznała w rozmowie z „Super Expressem”.

Wspomniała także, że na zamówienie czytelników pisze nową książkę. Ma być optymistyczna i wesoła jak jej autorka. Będzie bestseller?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>